Keşfet

Menü

Sepetim

0

Hesabım

Bilgi Güvenliği Politikası

BGYS Politikamızın Amacı;
HB Bilişim ve bağlı grup şirketlerinin iş sürekliliğini sağlamak ve potansiyel tehditlerin etkisini azaltmak için bilgi güvenliği olaylarını engellemek veya hasar riskini minimize etmektir.
Bu bağlamda Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi kurularak ISO 27001:2017 standardına uyumlu olması hedef alınmıştır.

Kapsam:
Bu politika, HB Bilişim bünyesindeki bilgi varlıklarını kapsamaktadır ve tüm lokasyonlardaki çalışanlar, yükleniciler(Yetkili Alıcılar ,Yetkili Satıcılar ,Bilgi İşlem desteği veren firma vb.)tarafından uygulanır. 

Sorumluluk:
HB Bilişim Üst Yönetimi, kapsam çerçevesinde, şirket bilgi varlıklarına yönelik risklerin Genel Müdür tarafından onaylanmıştır, tüm çalışanlar bilinmesinden ve uygulanmasından sorumludur.

BİLGİ GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

Mobil cihaz teknik servis sektörünün öncüsü bir firma olarak, Bilgi Güvenliği Politikası ile aşağıdaki amaçları gerçekleştirmeyi taahhüt ederiz:
 • Süreçler ve bilgi varlıklarının tanımlanması ve bunlarla ilgili risk değerlendirmelerinin metodolojik olarak gerçekleşmesini.
 • Bilginin; yetkisiz erişimden korunmasını, gizliliğinin sağlanması, bütünlüğünün korunması.
 • İş süreçlerinin ihtiyaç duyduğu her anda, bilgiye erişimin mümkün olmasını.
 • Yasal yükümlülüklerden, sözleşmelerden doğan ve diğer uygunluk yükümlülüklerinin yerine getirilmesini sağlamayı.
 • Bilgi güvenliğinin sağlanması için, çalışanların katılım ve eğitim faaliyetlerini desteklemeyi.
 • Bilgi güvenliği ihlal olaylarını önleyecek faliyetler yapmak, ihlal durumlarında, müşterilere şeffaf bilgilendirmeler yapmak.
 • Hb Üst Yönetimi ;bu politika ve buna bağlı tüm dökümanların, Bilgi Yönetim Sistemi'nin geliştirilmesi, teknolojik altyapının oluşturulması, dökümante edilmesi ve sürekli iyileştirilmesini sağlar.
  Sorusu Olan?

  Sorusu Olan?

  Ürünlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz mu var? Veya yenilenmiş belirli bir cihaz hakkında daha fazla bilgi edinmek mi istiyorsunuz? Lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  Müşteri hizmetlerimiz sizin için 7/24 hazır!