Keşfet

Menü

Sepetim

0

Hesabım

Cihaz Kalite Sınıfları

A Kalite Yenilenmiş Telefon Nedir?


Kontrolleri yapılmış, gerekli tüm bakım ve onarım işlemlerinden geçirilmiş, tüm fonksiyonları %100 çalışan, üzerinde hiçbir darbe, çizik, soyulma, aşınma izi bulunmayan, kozmetik olarak yeni (sıfır) cihazdan farksızdır. Yenilenmiş tüm seviyelerdeki cihazların iç aksam, tuş ve fonksiyonları aynı kondisyonda olup %100 olarak çalışır durumdadır. Kullanıcı hatası dışındaki sorunlar 12 ay süre ile Hb Bilişim tarafından garanti altındadır. Paket içerisinde aksesuar olarak sadece şarj aleti bulunmaktadır.B Kalite Yenilenmiş Telefon Nedir?


B kalite cihazların ekranları çok iyi durumdadır. Telefonun işlevselliğini etkilemeyen bazı hafif çizikler ve çentikler olabilir. Bu cihazlar, sorunsuz çalışır. Tasarruf etmenize yardımcı olmak için olabilecek en düşük fiyatta satışa sunulmuştur. Kullanıcı hatası dışındaki sorunlar 1 yıl (12 ay) süre ile HB Bilişim tarafından garanti altındadır.C Kalite Yenilenmiş Telefon Nedir?


C kalite cihazların ekranları iyi durumdadır. Telefonun işlevselliğini etkilemeyen bazı aşınma ve yıpranmalar olabilir. Bu cihazlar, sorunsuz çalışır. Tasarruf etmenize yardımcı olmak için olabilecek en düşük fiyatta satışa sunulmuştur. Kullanıcı hatası dışındaki sorunlar 1 yıl (12 ay) süre ile HB Bilişim tarafından garanti altındadır.

Sorusu Olan?

Sorusu Olan?

Ürünlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz mu var? Veya yenilenmiş belirli bir cihaz hakkında daha fazla bilgi edinmek mi istiyorsunuz? Lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Müşteri hizmetlerimiz sizin için 7/24 hazır!