Keşfet

Menü

Sepetim

0

Hesabım

Yenilenmiş iPhone 12 Pro Max 128GB Pasifik Mavisi A Kalite

Stokta kalan son 1 ürün!
  • Fiyat
    36.399,00TL
Pil Sağlığı %85-100

Mevcut Seçenekler:

Tıkla, Sürpriz
Hediyeni Ekle!

Yenilenmiş Ürün Nedir?


Türk Standartları Enstitüsü tarafından “TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi” almış ve Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı tarafından “Yenileme Merkezi” olarak belirlenmiş firmalar tarafından, yenileme ve sertifikalandırma işlemi yapılarak satışa sunulan kullanılmış ürünlerdir.

Yenilenmiş ürünler, tüm kontrolleri yapılmış, gerekli tüm bakım, onarım ve test işlemlerinden geçirilmiş, tüm fonksiyonları %100 çalışan, üzerinde darbe, çizik, soyulma, aşınma izi bulunmayan, kozmetik olarak yeni (sıfır) cihazdan farksız cihazlardır. Yenilenmiş cihazların iç aksam, tuş ve fonksiyonları aynı kondisyonda olup %100 olarak çalışır durumdadır.


A kalite ürünler;


  • Kasa durumu (Kozmetik durumu): Sıfırdan farksız.
  • Ekran durumu: Sarılık, gölge ve çizik bulunmaz sorunsuzdur.
  • Tüm fonksiyonlar, parmak izi ve yüz tanıma özelliği %100 sorunsuz çalışma.
  • Kılcal çizikler, darbe ve vuruk bulunmamaktadır.
  • Hijyen bakımı yapılmıştır.

 

Kullanıcı hatası dışındaki sorunlar 1 yıl (12 ay)  süre ile HB Bilişim tarafından garanti altındadır.


Cihaz Durumu
Kozmetik Durumu A Kalite
Pil Sağlığı %85-100
Özellikler
Kapasite 128GB
Ekran HDR, Çizilmeye Dirençli Cam, Oleophobic Coating, DCI-P3 Renk Uzayı, HDR10, Multi Touch, Dolby Vision, Çerçevesiz Tasarım, Çentikli (Notch), HLG, Super Retina XDR Display, True Tone Ekran, 2.000.000:1 Kontrast Oranı (Tipik), 800 cd/m² (nit) Parlaklık, 1200 cd/m² (nit) Parlaklık (Maks.),
Ram LPDDR4x - 6 GB
Arka Kamera 12 MP
Ekran Türü 6.7 İnç OLED
Ekran Çözünürlüğü 1170x2532 (FHD+) Piksel
Ekstra
Dış Görünüm Çiziksiz
Güvenli Alışveriş Firmamız cihaz yenileme ve satışında yetki sertifikasına sahiptir. Uzman teknik servis ekibiyle servis vermektedir.
Müşteri Hizmetleri Hizmet ve çözüm odaklı bir anlayışla hizmet veren Müşteri Hizmetleri ekibimizle satış sonrasında da yanınızdayız.
Teslimat Süresi Satışını yaptığımız tüm cihazlar stoklarımızda mevcut olup, siparişiniz sonrasında 1-3 iş günü içerisinde kargolanır.

0

Ürün Değerlendrimesi

Değerlendir

Lütfen değerlendirme yapmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Merak Edilenler

Türk Standartları Enstitüsü tarafından “TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi” almış ve Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı tarafından “Yenileme Merkezi” olarak belirlenmiş firmalar tarafından, yenileme ve sertifikalandırma işlemi yapılarak satışa sunulan kullanılmış ürünlerdir. Yenilenmiş ürünler, tüm kontrolleri yapılmış, gerekli tüm bakım, onarım ve test işlemlerinden geçirilmiş, tüm fonksiyonları %100 çalışan, üzerinde darbe, çizik, soyulma, aşınma izi bulunmayan, kozmetik olarak yeni (sıfır) cihazdan farksız cihazlardır. Yenilenmiş cihazların iç aksam, tuş ve fonksiyonları aynı kondisyonda olup %100 olarak çalışır durumdadır. Yenilenmiş ürünler, Yenileme Merkezleri tarafından 12 ay süre ile garanti altındadır. Yenilenmiş ürünlerin kutu içeriğinde: şarj adaptörü, şarj kablosu, sim iğnesi bulunmaktadır.
İkinci el telefonlar genel olarak insanlar tarafından el değiştirmekte veya Kurumsal Teknoloji firmalarından tedarik edilmektedir. HB Bilişimde 2 El kategorisinde satılan ürünler Kurumsal teknoloji firmalarından ihale usulü alınıp KVKK VE TSE standartlarına uygun olarak işinde uzman teknik ekibimizin testleri ve onarımı sonucu satışa sunulur.
Satışını yaptığımız tüm cihazlar 12 ay boyunca garanti altındadır.
Ürün tarafınıza teslim edildikten sonra bir sorunla karşılaşmanız durumunda siparişlerim sayfasına giderek ilgili ürünün kolayca iptal/iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
HB Bilişim kutu içeriğindeki aksesuarlar daha önce kullanılmamış "Sıfır" ürünlerdir. Gerekli hassasiyet gösterilerek HB Bilişim tarafından onaylanmış 1.kalite aksesuarlardır. Üretici firmanın orijinal ürünleri değildir.
Satın aldığınız ürünler kargoya verilmeden önce son teste girer, TSE onaylı şekilde sertifikalandırılır, hemen ardından dezenfekte edilir ve güvenli şekilde kutulanır. Satışını yaptığımız tüm ürünler stoklarımızda mevcut olup, siparişiniz sonrasında 1 - 6 iş günü içerisinde kargolanır. Kargoya verilecek ürünler gün sonunda, saat 18.00'da toplu halde anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim edilmek üzere gönderilir.